Stolní fotbálky jsou stále oblíbenější a to nejen mezi dospělými, kteří si tu a tam rádi zahrají v baru či oblíbené hospůdce, ale i mezi dětmi či mládeží, která díky nim může vybít svou zdravou soutěživost a ostatním ukázat, že nad jejich umění ovládat hru zkrátka není. Jestliže doma máte nevybouřené dětské dušičky, které se často a nudí a jež je velice obtížné jakýmkoli způsobem zabavit, máme pro vás ideální tip, který vám v tomto ohledu vytrhne trn z paty!

Stolní fotbálek Kids Black Edition je pro svou výšku určený pro děti a mládež. Díky možnosti nastavit si výšku nohou se tak ideálně přizpůsobí jakékoli věkové skupině, které poskytne maximální požitek ze hry a snadné ovládání, jenž je pro tuto hru klíčové. Stolní fotbálek z této edice má nejen příjemný vzhled, ale do karet mu hraje i tělo vyrobené z odolné a velice kvalitní MDF. To vám dává záruku, že fotbálek u vás doma vydrží delší čas a hravě zvládne útoky malých i velkých hráčů.

Fotbálek dále disponuje i držáky nápojů, což je jen příjemná třešnička na dortu. Důležitějším faktem jsou speciálně zkosené rohy, které se postarají o to, aby v nich míček během hry neuvízl a mač tak nemusel být kvůli tomu zbytečně přerušen. Stolní fotbálek Kids Black Edition nabízí spoustu zábavy, možnost si ideálně a zdravě zasoutěžit a v neposlední řadě i stmelit kolektiv.

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde