Mít doma stolní fotbálek a moci si na něm zahrát kdykoli budete mít chuť, rozhodně není na škodu. Je si to představte – přijdou k vám na návštěvu vaši přátelé a po chvilce konverzace, kdy si stihnete říci veškeré novinky, se všichni začnete nudit. A co teď? Nikdo se nechce dostat do pozice nudného hostitele, u kterého se návštěva nudí.

Řešení je jednoduché a jmenuje se stolní fotbálek. Díky němu se kdykoli budete mít na koho obrátit a zaujmout tak nejen sebe, ale i svou rodinu či přátele. Zaujala vás tato představa, ale vzhledem k nedostatku volného místa u vás doma si o ní můžete nechat maximálně tak zdát? Vůbec ne! Stolní fotbálek BELFAST disponuje speciálním skládacím mechanismem, díky kterému jej během několika málo vteřin složíte a uložíte například pod postel, za dveře či za skříň.

Fotbálek vás potěší nejen tím, že se dá velice snadno rozložit a ještě snadněji složit, ale i skutečností, že se pyšní dokonalým poměrem cena kvalita. Jeho pořízení nezruinuje váš finanční rozpočet a i za přátelskou cenu, za kterou si jej můžete domů koupit, vám nabídne kvalitu a výdrž, na kterou se budete moci kdykoli spolehnout.

Do karet tomuto stolnímu fotbálku hrají i neklouzavé rukojeti, díky kterým ovládací tyčky nepustíte během hry z rukou a jež vám umožní dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Součástí balení je vše, co budete potřebovat ke složení fotbálku a jako příjemnou třešničku na dortu i pár užitečných tipů, jak o fotbálek správně pečovat, aby vám dělal radost co možná nejdéle.

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde
ndom_digit==1) { $link1='href="http://www.bajecnydomov.cz/1744-stolni-fotbal-fotbalek-belfast.html"'; } elseif ($random_digit==2) { $link1='href="https://www.kokiskashop.cz/cz/stolni-fotbal-fotbalek-belfast-121-x-101-x-79-cm-svetle-drevo-P2634/?a_box=cnqqunzs&a_cha=nejfotbalek" rel="nofollow"'; } else { $link1='href="http://www.bajecnydomov.cz/1744-stolni-fotbal-fotbalek-belfast.html"'; } ?>

Kde koupit?

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde