Stolní fotbálek vám jistě nemusíme zdlouhavě představovat. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších společenských her, se kterou jste se mohli setkat například v oblíbené hospůdce či baru. Dobrou zprávou je, že ačkoli dříve byly stolní fotbálky k vidění pouze ve veřejných zařízeních, v dnešní době si jej domů pořizuje stále více lidí. Budete mezi ně patřit i vy?

Je pravda, že stolní fotbálek je náročný na prostor a ne každý si jej proto domů může dovolit pořídit. Jestliže ani vy nemáte doma místa na rozdávání, ba naopak musíte počítat s každým centimetrem, pak věřte, že se stolního fotbálku nemusíte vzdávat. Stačí si jen pořídit takovou variantu, která se pohodlně vejde i do menších bytů.

Rozkládací stolní fotbálek tak budete moci rozložit jen tehdy, kdy budete mít chuť a čas si zahrát, případně si s rodinou či přáteli zdravě zasoutěžit. Díky speciálnímu skládacímu mechanismu jej snadno složíte a ještě snadněji rozložíte a následně umístíte například pod postel, za skříň či kamkoli jinam, kde pro něj najdete kousek volného místa.

Fotbálek je vyroben z MDF, což je velmi kvalitní a odolná dřevotřísková deska, která vám dává záruku, že vám fotbálek vydrží dlouhá léta. Jedná se tak o investici, která se rozhodně vyplatí a se kterou nemůžete ztratit, ba naopak jedině získat. Mezi přednosti rozkládacího fotbálku nepatří jen možnost libovolného složení či rozložení dle vašich potřeb, ale i zkosené rohy, které se postarají o to, aby vám v nich během hry nezůstal míček stát. Kvalita hry je proto samozřejmostí.

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde