Také jste si rádi při posezení v oblíbené hospůdce s přáteli zahráli populární hru – stolní fotbálek? Pak jste si určitě pohrávali s otázkou, proč jej ještě nemáte doma. Přesně tak – mít doma stolní fotbálek rozhodně není špatné rozhodnutí. Kdykoli si tak budete moci zahrát, ať už s rodinou či přáteli a užít si tak nekonečně mnoho zábavy i zdravého soupeření.

Jestliže vás od pořízení stolního fotbálku odrazuje nedostatek místa u vás doma, věřte, že ani vy se nemusíte vzdávat této formy zábavy. Stačí si jen umět správně vybrat! Mini stolní fotbálek je jako stvořený právě pro vás a pro váš malý byt či ještě menší chatu.

Na stolním fotbálku je úžasné, že se jeho hry mohou zúčastnit prakticky všichni – od nejmenších dětí až po babičky s dědečky, kteří si mohou společně s vnoučaty příjemně pohrát a od srdce se zasmát. Mini stolní fotbálek je snadno skladovatelný, což je pro vás dobrá zpráva. Ve chvílích, kdy si budete chtít zahrát, jej rychle a lehce složíte a jakmile vás hra začne nudit, ještě snadněji jej složíte a uložíte pod postel, za dveře, do komory či zastrčíte za skříň.

Ačkoli je mini stolní fotbálek svými rozměry menší, na požitku ze hry to vůbec nic nemění. Ba naopak, pro jeho menší a kompaktní velikost si jej zamilujete!

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde