Mít doma stolní fotbálek má celou řadu výhod. Nejenže pak nemusíte čekat v pomyslné frontě ve vaší oblíbené hospůdce či baru jen proto, že si chcete s pár přáteli zahrát jeden mač, ale zároveň se stanete výbornými hostiteli a každá vaše domácí party nabude mnohonásobně zajímavějších rozměrů. Ať už se pro koupi stolního fotbálku rozhodujete z jakéhokoli důvodu, jedno je jisté – jedná se o investici, která se rozhodně vyplatí!

A věřte nebo ne, za kvalitu a maximální požitek ze hry v současné době nemusíte utratit hotový balík peněz. Na trhu je k dostání celá řada stolních fotbálků, které se od sebe liší svým vzhledem, barvou dresů jednotlivých fotbalistů a samozřejmě také cenou, na kterou hledí drtivá většina z vás. Jestliže hledáte fotbálek čistě pro domácí účely, bohatě vám postačí tento rozkládací kousek, který je bytelný, vzhledově přitažlivý a po cenové stránce dostupný.

Rozkládací stolní fotbálek ocení především ti, kteří doma nemají prostoru na rozdávání, a každý další kus nábytku pro ně představuje pořádnou komplikaci. Ani oni se tak nemusí vzdávat jedné z nejoblíbenějších společenských her, u které si mohou i zdravě zasoutěžit a ostatním ukázat, že právě oni techniku této hry ovládají ze všech nejlépe.

Fotbálek je vyroben z MDF, což je kvalitní a odolný materiál, díky kterému vám doma bude dělat společnost dlouhá léta. Do karet mu hrají i nastavitelné nohy, držáky nápojů či zkosené rohy, které se postarají o to, aby vám v nich nezůstával míček a hra tak mohla plynule probíhat bez jediného zbytečného přerušení. Až jej nebudete potřebovat, snadno jej složíte a umístíte třeba pod postel nebo za skříň.

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento fotbálek ? Získejte jej výhodně zde